13:34, 06 Жовтня 2022

У Підгайцівській громаді попрощалися із загиблим Героєм

Сьогодні Підгайцівська громада попрощалася ще з одним Героєм, загиблим стрільцем-санітаром  другого мотопіхотного відділення мотопіхотної роти військовослужбовцем Юрієм Володимировичем Герасюком із села Верхівка Романівського старостинського округу.

Про це повідомляють на веб-сайті Підгайцівської громади.

До війни Юрій Герасюк працював водієм у Комунальному підприємстві при Підгайцівській сільській раді, а коли почалась мобілізація, з власного бажання пішов до війська, аби зайняти місце якогось недосвідченого молодого чоловіка. У 2015-2016 роках він брав участь в АТО, тож зробив свідомий вибір та долучився до колишніх побратимів, аби допомогти стримати наступ ворожих військ на сході України.

28 вересня від отриманих поранень в одній із лікарень Донецької області воїн загинув.

Сьогодні тіло загиблого Героя привезли у рідне село, де з усіма почестями, його поховали на місцевому кладовищі, поруч з каплицею.

Вздовж усього маршруту з Луцька до Верхівки люди на колінах зустрічали кортеж із загиблим, вистилаючи шлях квітами. У Лищі, Воротневі та Верхівці люди збиралися над дорогою, аби востаннє вшанувати військовослужбовця, який гідно захищав український народ та виконував бойові завдання в інтересах держави.

«Колектив Підгайцівської сільської ради та Комунального підприємства висловлює щирі співчуття батькам, дружині та дітям та сумує з приводу смерті свого колеги. Всі ми запам’ятаємо Юрія, як доброго товариша, сумлінного працівника та свідомого українця. Світла пам’ять Герою!», – йдеться у повідомленні.

Довідково. Юрій Герасюк народився у с. Старий Чорторийськ Маневицького району. У 1988 році закінчив Романівську школу, проживав у селі Верхівка. Проходив строкову службу в армії на посаді радіотелеграфіста. З травня 2019 працював водієм у Підгайцівській сільській раді. З 2015 по 2016 рік – учасник АТО. У 2022 – призваний Луцьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Волинської області на посаду  стрілець-санітар мотопіхотного взводу, солдат. Юрій Герасюк виконував бойові завдання, здійснюючи заходи з національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної агресії рф, отримав важкі поранення. 28 вересня у Селидівській центральній міській лікарні м. Селидове Донецької області від отриманих поранень загинув.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: