19:39, 25 листопада 2020

У місті на Волині відновив роботу басейн

24 листопада відновив роботу басейн Ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича. У зв’язку із карантинними нормами кількість осіб у групах з плавання обмежена. Заняття в басейні проводитимуться з дотриманням усіх санітарних вимог.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Охочих придбати абонемент чекають за адресою: м. Ковель, бульвар Лесі Українки, 9. Тут працюватимуть дві ванни басейну: для дорослих та дітей.

Абонентна плата за заняття в басейні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича» затверджена рішенням виконавчого комітету від 12.09.2019 року № 285.

Безплатно мають право відвідувати басейн діти-сироти; особи, які отримали інвалідність під час проведення ООС (АТО); діти бійців, загиблих в зоні ООС (АТО); спортсмени з інвалідністю обласної ДЮСШІ; вихованці спортивних груп з плавання, які виконали нормативи загально-фізичної підготовки; спортсмени вищих досягнень, члени збірних команд України.

Крім того, діє пільга у розмірі 50 % для дітей з інвалідністю та дітей, батьки яких отримали інвалідність під час проведення ООС (АТО).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: