15:02, 12 Березня 2020

У місті на Волині обговорили профілактичні заходи проти коронавірусу

Профілактичні заходи щодо недопущення поширення коронавірусу обговорили у Нововолинську 11 березня, на нараді у міській раді, яку провели перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський та радник міського голови Володимир Рожелюк з керівниками закладів торгівлі, побуту та ресторанного господарства.

Про це повідомляють у Нововолинській міськраді.

Наголошували на тому, що завдання роботодавців – убезпечити колективи та споживачів в період підвищеного ризику поширення респіраторних хвороб, в тому числі COVID-19. Цього можливо досягнути шляхом підвищення обізнаності та посилення профілактичних заходів з попередження захворювань.

«Краще діяти на випередження. Бо хворобу краще попередити, ніж її лікувати. Через ваші заклади проходить чимала кількість людей, тому треба їх уберегти від будь-якої загрози інфікування. Адже думати, що нас це омине, не варто, зважаючи на той рівень міграції, який зараз є. А захистити себе, свої колективи і споживачів допоможуть профілактичні заходи, яких треба дотримуватися», – зазначив Андрій Сторонський.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства нововолинського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Василь Мельник ознайомив суб’єктів господарювання з рекомендаціями щодо проведення профілактичних заходів в закладах громадського харчування, щоб мінімізувати ризики поширення коронавірусної інфекції.

Завідувачка Нововолинського міськрайонного відділу Волинського лабораторного центру МОЗ України Наталія Мариніна особливу увагу акцентувала на необхідності проведення профілактичних дезинфікуючих заходів у магазинах, салонах краси та кафе.

Суб’єктам господарювання наголосили на тому, аби вони дотримуватись особистої гігієни та не допускали до роботи працівників з ознаками вірусного захворювання, а якщо є симптоми застуди, то необхідно телефонувати сімейному лікареві.

Усім присутнім роздали інформаційні листівки щодо запобігання розповсюдження коронавірусу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: