21:33, 03 Березня 2020

У місті на Волині безплатно роздаватимуть одяг та іграшки

Презентація центру «Милосердний самарянин», де роздаватимуть речі з соціального контейнеру, який нещодавно встановили в Рожищі, відбудеться 5 березня.

Про мету центру та його спрямування розповів настоятель храму св. апостола Івана Богослова УГКЦ отець Сергій Василів, повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

За його словами, ідея встановити в місті соціальний контейнер виникла після подорожі Європою, де такі проєкти успішно функціонують. Завдяки підтримці та розуміння міського голови В’ячеслава Поліщука, за кошти міської ради був придбаний та встановлений такий контейнер й в нашому місті. Це стало своєрідним стартом для створення соціального центру та втілення благого наміру.

За словами отця Сергія, назва соціального центру «Милосердний самарянин» не є випадковою. В її основі лежить притча зі Нового Завіту, де описується відносини ворогуючих євреїв та самарян. Але одного разу самарянин, який побачивши побитого єврея, зглянувся над ним та допоміг йому в скрутну годину.

«Маємо бути, як цей самарянин милосердними до кожного. Тому, скористатися послугами соціального центру можуть всі, не залежно від конфесій, від релігійної приналежності чи від своїх переконань. Ціль нашої справи, не корислива, не заробітчанство, а допомога. Будемо намагатися послужити мешканцям, як  Рожища так і району, не відмовимо усім, хто звернеться до центру», – зауважує отець Сергій.

«Ми вибрали дату відкриття на перший тиждень Великого посту, щоб люди творили добро в час, коли практикуються три добрих діла: молитва, піст та милостиня. Запрошую всіх до співпраці і тих, хто може принести речі, й тих, хто потребує взяти. А також волонтерів, які б могли допомогти сортувати одяг», – додав співрозмовник.

За словами священика передача речей потребуючим буде відбуватися в такий спосіб: людина, яка прийде до центру, зможе оглянути одяг, приміряти та вибрати той, який їй сподобався та пасує. Працюватиме центр щочетверга двічі на місяць з 10 до 16 год. Найближчі дні його роботи – 5 та 19 березня, 2 квітня.

«Є такий вислів: «Живи, твори добро та нагород за це не вимагай. Хай оживає істина стара: людина починається з добра!». Дійсно, це дуже важливо, щоб ми ділилися тим, що маємо і допомагали один-одному чим можемо», – додав отець Сергій.

Усіх охочих запрошують на презентацію центру, яка розпочнеться у четвер, 5 березня, об 11 годині біля соціального контейнера та продовжиться у приміщенні центру «Милосердний самарянин» по вул. 1 Травня (колишнє приміщення ГО «Самооборона»).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: