17:50, 05 Червня 2019

У Луцьку знову відбудуться змагання з дрег-рейсингу

Минулоріч у Луцьку вперше відбулися змагання Професійної Української дрег-рейсинг серії PROUDRS, а також Чемпіонат України із мото-дрегрейсингу. Захід був організований Вінницькою федерацією дрегрейсингу та дріфту за підтримки Луцької міської ради та командування Повітряних сил України.

Про це інформує відділ інформаційної роботи міської ради.

Цьогоріч у Луцьку 22 червня відбудеться Чемпіонат України з мото-дрег-рейсингу та Професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE.

Сьогодні відбулася робоча зустріч заступника міського голови Костянтина Петрочука, директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексія Веремійчика з Президентом Вінницької обласної федерації дрег-рейсингу та дріфту Андрієм Гальчинським та оганізатором змагань VFDD-DCU-PROUDRS Інною Куцою. Учасники зустрічі обговорили організацію проведення цих змагань у Луцьку.

Змагання проведуть на території військового аеродрому. 21 червня планують провести змагання для аматорів, де кожен охочий зможе приїхати на своєму автомобілі і взяти участь у заїздах. Андрій Гальчинський зауважив, що усі учасники будуть поділені на різні класи залежно від потужності автомобілів.

22 червня ж, за його словами, — основний день змагань, коли відбудуться Чемпіонат України з мото дрег-рейсингу та Професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE.

На PROUDRS спортсмени змагатимуться у п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів.

Більш детальну інформацію про змагання можна дізнатися тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: