20:30, 18 Лютого 2019

У Луцьку «завелася» квартирна шахрайка: бере гроші за два місяці і зникає

У Луцьку виявили квартирну шахрайку. Жінка здає одну і ту ж саму квартиру, бере гроші за два місяці вперед і просто зникає. Схема працювала, поки жінка не потрапила на свою давню знайому. 

Інтернет-видання “Волинь Online” поспілкувалося із дівчиною, яка потрапила на гачок квартирної аферистки.

Ольга разом із чоловіком шукали квартиру. Невідомий їм Ігор скинув номер дівчини, яка здає квартиру. Власниця виявилася знайомою Ольги. Разом із Іванкою вони навчалися на одному факультеті у ЛНТУ. Ольга зраділа, що знайома із Іванкою, адже так спокійніше знімати. Та і квартплата була доволі приваблива — 3500 гривень за місяць.

Іванка заявила, що потрібно оплатити за два місяці наперед та підписати договір. Оля і чоловік погодилися. Підписали договір, домовилися за декілька днів заселитися.

За декілька днів до них зателефонувала невідома дівчина і каже, що в Іванки загинув брат, тому потрібно почекати з поселенням. Жінку це здивувало, адже знала, що у Іванки немає брата. Потім їх мали заселити якісь знайомі Іванки, однак так і не поселили. Кошти вона повернула таки Ользі, так як вони знайомі. А інші дівчата розповідали, що їм грошей не вертали.

Коли Ольга стала писати у “Фейсбуці” про цю ситуацію, до неї звернулося ще декілька дівчат, які розповіли, що знімали ту ж квартиру — на вулиці Федорова, 5 кв. 25 та потрапили у таку ж ситуацію: кошти заплатили, але так і не поселилися.

Інтернет-видання “Волинь Online” зателефонувало до Іванки. Вона заперечила, що здає квартиру. За декілька хвилин вона перетелефонувала і стала розпитувати, де взяли її номер, підтвердила, що її звати Іванка, але запевнила ще раз, що квартиру не здає і взагалі власного житла не має.

“Ви поводите себе, як журналіст”, — раптом заявила дівчина.

Більше ніяких деталей від Іванки не вдалося дізнатися.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Інтернет-видання  «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: