17:35, 10 Січня 2018

У Луцьку запрошують на навчання в школу «Соробан». ВІДЕО

Школа ментальної арифметики для дітей 5–11 років для розвитку лівої і правої півкулі мозку в Луцьку «Соробан» запрошує діток до себе на навчання.

Про це повідомили у школі.

«Соробан» – законодавець технологій розвитку дитячого інтелекту, розпочинає набір у новостворені групи, які розпочнуть навчання вже у 20 числах січня.

Завдання школи «Соробан» полягає не у тому, щоб навчити дитину швидкого рахунку в уяві (хоча результат можна побачити вже через місяць занять), а у покращенні розумових здібностей дитини.

Методика дозволить:

– покращити пам’ять;

– покращити реакцію;

– збільшити об’єм інформації, яку дитина зможе обробити за певну одиницю часу;

– збільшити швидкість прийняття рішень;

– відчути впевненість у своїх силах;

Переваги школи:

– індивідуальний підхід до кожної дитини;

– у групі не більше 10 дітей;

– штучний інтелект (домашнє завдання формується машиною для кожної дитини індивідуально, виходячи з її можливостей);

– можливість виконувати домашнє завдання на будь-якому девайсі;

Довідки за номером : 099 164 34 88 або на сайті школи.

"Соробан" – законодавець технологій розвитку дитячого інтелекту, розпочинає набір у новостворені групи, які розпочнуть навчання вже у 20 числах січня. Завдання нашої школи полягає не у тому, щоб навчити дитину швидкого рахунку в уяві(хоча результат ви побачите вже через місяць занять), а у покращенні розумових здібностей дитини. Методика дозволить :- покращити пам'ять;- реакцію;- збільшити об'єм інформації, яку дитина зможе обробити за певну одиницю часу;- збільшити швидкість прийняття рішень;- відчути впевненість у своїх силах; Наші переваги : – індивідуальний підхід до кожної дитини; – у групі не більше 10 дітей;- штучний інтелект ( домашнє завдання формується машиною для кожної дитини індивідуально, виходячи з її можливостей);- можливість виконувати дз на будь-якому девайсі;Довідки за номером : 099 164 34 88або на нашому сайті: soroban.ua#soroban #соробанлуцьк #ментальнаарифметика #розвитокдитини #соробан #підготовкадошколи #інтелект

Опубліковано Соробан Луцьк 3 січня 2018 р.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: