17:59, 31 Травня 2019

У Луцьку тривають міжнародні змагання рятувальників пам’яті Героїв Чорнобиля. ФОТО. ВІДЕО

У Луцьку з 30 по 31 травня кращі спортсмени з різних країн світу виборюють першість у ХХХІІ Міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних — Героїв Чорнобиля.

Про це йдеться на сайті управління ДСНС України у Волинській області.

Так, 30 травня в Луцьку відбулась урочиста церемонія відкриття змагань, а також визначились переможці та призери у двох видах турніру.

За результатами змагань першого дня лідирує збірна команда Білорусі. Вона виборола першість в обох видах – підйомі штурмовою драбиною у вікно 4-го поверху та пожежній естафеті.

Другий командний результат показали спортсмени управління ДСНС України у Волинській області, третій – збірна команда України.

Четвертий результат – за командою міста Києва.

У пожежній естафеті команда Чехії лише на 1,01 секунди поступилася білорусам, що дозволило увійти в п’ятірку лідерів турнірної таблиці.