20:06, 13 Серпня 2019

У Луцьку ремонтують дороги та пішохідні доріжки

Сьогодні, 13 серпня, радник міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад, депутат Луцької міської ради Юрій Безпятко та заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк здійснили інспекцію робіт з капітального ремонту вулиць та пішохідних зон Луцька.

Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

В першу чергу міські очільники відвідали перехрестя вулиць Ківерцівської та Карпенка-Карого. Це перехрестя було одним із найпроблемніших у місті. Розбите асфальтне покриття унеможливлювало нормальний рух вулицею. Також спостерігалися проблеми зі зливовою каналізацією, більшість підземних комунікацій, у зв’язку із поважним віком, прогнили, а земля — просідала. Тому вирішили провести заміну каналізаційних мереж. Окрім того, ремонту зазнає й пішохідна частина вулиці.

“Планується, що рух перехрестям відкриють уже на протязі двох тижнів – після того, як буде вкладено вирівнюючий шар асфальту. Та все ж, це не стане фінальним етапом ремонту. У зв’язку із масштабними земляними роботами потрібно спостерігати за ґрунтом, чи не буде просідання, і тільки тоді завершувати усі роботи”, — повідомляє Луцька міська рада.

В стадії завершення ремонт пішохідних доріжок прибудинкової території на вулиці Арцеулова, 3, 5 та тротуарів на вулиці Гулака-Артемовського для того, щоб покращити комфорт мешканців мікрорайону і відвідувачів Луцького клінічного пологового будинку.

Пішохідні доріжки біля обласної дитячої клінічної лікарні на проспекті Відродження також відремонтували. Продовжуються роботи з облаштування комфортного пандуса до приймального відділення закладу.

В стадії завершення роботи з облаштування зупинки громадського транспорту на вулиці Рівненській.

Особливу увагу посадовців привернув завершений ремонт дорожнього покриття на вулиці Пушкіна, де на проїжджій частині по-новому переклали автентичну трилінку. Кожну шашку трилінки працівники вручну відчищали від стороннього бетону та щільно лаштували одну до одної, аби зберегти гармонійний образ вулиці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: