23:01, 03 Серпня 2019

У Луцьку презентують монографію про Ікону Богородиці Холмської

У Луцьку відбудеться презентація монографії Оксани Ременяки “презентації монографії Оксани Ременяки “Nigra sed Formosa: Занурена в печаль, проте прекрасна…Слідами мандрів Ікони Богородиці Холмської”.

Презентація відбудеться серпня.

Це документально-хронологічне дослідження базується на джерельних матеріалах XVII – XVIII ст., архівних документах та публікаціях міжвоєнної преси. Видання розраховане на фахівців з історії мистецтв, викладачів та студентів мистецько-навчальних закладів, художників-реставраторів, істориків, культурологів, а також на широке коло читачів, які цікавляться проблемами збереження пам’яток культури та мистецтв.

Слідами мандрів Ікони Богородиці Холмськоїе документально-хронологічне дослідження базується на джерельних матеріалах XVII – XVIII ст., архівних документах та публікаціях міжвоєнної преси. Видання розраховане на фахівців з історії мистецтв, викладачів та студентів мистецько-навчальних закладів, художників-реставраторів, істориків, культурологів, а також на широке коло читачів, які цікавляться проблемами збереження пам’яток культури та мистецтв.

Презентація відбудеться 8 серпня о 15 год у Музеї волинської ікони за адресою: вул Ярощука, 5.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: