17:17, 25 Січня 2019

У Луцьку обрали нового керівника Асоціації Спеціалістів Нерухомості України на Волині

24 січня у Луцьку відбулися звітно-виборчі збори в ріелторській спільноті Луцька. Луцькі ріелтори вибирали керівника з-поміж трьох кандидатів. 

Про це інтернет-виданню “Волинь Online” повідомив ріелтор Володимир Редкач.

За його словами, вибори провели на високому рівні, демократично та прозоро. Обрали керівника з-поміж трьох кандидатів, якими були Лариса Мусійчук, Росилав Ганейчук та Володимир Редкач. 

У результаті закритого голосування, ініціатором якого був Олег Патюк, ріелтор з найбільшим досвідом 26 років у Луцьку, у виборах перемогла з більшістю голосів Лариса Мусійчук, керівник Волинського Агентства Нерухомості. У кожного з кандидатів були цікаві ідеї і проекти, які в наступні 2-а роки будуть втілені в життя, на користь лучанам нашого міста.

“Варто зауважити, що попередній керівник Волинського відділення АСНУ Олена Колодницька була керівником організації протягом 8 років. Початок був дуже не легкий, але незважаючи на це, з трьох членів Асоціації на сьогодні, вона виросла до 34 сертифікованих ріелторів, які працюють за єдиними стандартами та Кодексом Етики Ріелтора. За цей час, завдяки наполегливості і відданості справі Олени Колодніцької сформувалась ініціативна та сильна команда, яка втілила і ще втілить в життя, багато цікавих і корисних для лучан проектів, — розповів Володимир Редкач. — Святковим і символічним на цій зустрічі було й те, що до Асоціації Ріелторів приєдналися нових 6 членів Тетяна Кравець, Світлана Стешко, Жанна Тимощук, Крістіна Кичук, Ольга Школа, Оксана Рекретюк, Мар’яна Любитовець, Оксана Шотік, які пройшли спеціалізоване тижневе навчання на сертифікаційних курсах. Після здатних іспитів і рекомендацій колег, кожен з цих ріелторів отримав відповідний Сертифікат виданий Фондом Держмайна України та Асоціацією Фахівців з Нерухомості України”.

За весь період в Луцьку провели чотири сертифікаційні курси для 95 ріелторів Луцька та Волині, організували більш, ніж 50 тренінгів та майстер-класів з найкращими спікерами України в сфері нерухомості. Також, організували більш, ніж 30-ть командних поїздок в різні міста України та закордон на навчання Всеукраїнського та Міжнародного масштабу.

Як розповів ріелтор, визначним, також для Луцька стало проведення Виїзної Всеукраїнської Ради керівників обласних відділень у 2018 році на Світязі. У рамках цього заходу провели круглий стіл і підписали Меморандум про співпрацю з Міською Радою, ЦНАП та Волинською Торгово-Промисловою палатою. На сьогодні, вже втретє, запланований особливий навчальний майстер-клас Артура Оганесяна, спікера з світовим визнанням, члена Ради Директорів Асоціації Ріелторів NAR в США. Саме його навчальний матеріал, для ріелторів Луцька став своєрідним «наріжним каменем» в роботі Волинських ріелторів.

“Історія становлення ринку нерухомості в Україні і на Волині продовжується і дуже добре, що є подібні громадські об’єднання, які сприяють покращенню ріелторської послуги для лучан і гостей нашого міста. Від імені усієї ріелторської спільноти Волині вітаємо нового керівника Асоціації Ларису Мусійчук та висловлюємо безмежну подяку Олені Колодніцькій, за весь безцінний вклад та віддане серце справі становлення і розвитку професійної Асоціації Ріелторів на Волині”, — додає Володимир Редкач.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: