21:45, 19 Січня 2020

У Луцьку зазвучали «Різдвяні піснеспіви»

Сьогодні, 19 січня, у Палаці культури міста Луцька відбувся, ставший вже традиційним, міський фестиваль «Різдвяні піснеспіви». Метою фестивалю є розвиток та популяризація національних різдвяних традицій, звичаїв і обрядів, пошук нових різдвяних пісенних творів з волинським колоритом, збагачення репертуару творчих колективів та підвищення їх виконавської майстерності.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

«Різдво в Луцьку – особливе. Адже воно наповнене певним чудом, дійством, несподіванками. Символом міста у період Різдва є різдвяні янголи, і я щиро бажаю: нехай ці янголи огортають вас своїми крилами та супроводжують до наступного року. Я бажаю, аби та зірочка, що засвітилась на небі в час народження Христа, супроводжувала вас у всіх стежках та дорогах життя і берегла. Нехай у ваших душах завжди панує мир і злагода, а в серці оселяться навічно віра, надія і любов», — привітала присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк.

У фестивалі взяли участь хорові колективи релігійних громад, творчі колективи установ культури, навчальних закладів, громадських організацій та підприємств міста, родинні колективи. У програмі виступів – колядки, щедрівки, різдвяні дійства, православна хорова музика композиторів-класиків, церковна православна хорова музика, авторські твори на різдвяну тематику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: