18:55, 25 Червня 2021

У Луцьку замальовували наркорекламу

Сьогодні, 25 червня, працівники управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області, поліцейські Луцького районного управління та представники громадських організацій знищували на вулицях Луцька так звану наркорекламу.

Про це інформують на сайті поліції Волині.

Правоохоронці з небайдужими замальовували спеціальною фарбою написи на дверях, стінах, асфальті тощо з посиланнями на ресурси, через які можна придбати заборонені речовини. Таким чином, здійснено перешкоджання зловмисникам у їх протиправній діяльності з розповсюдження наркотиків.

«Поліція постійно документує злочини, пов’язані з розповсюдженням наркотичних речовин. У цьому році вже виявили більше 250 наркозлочинів на території області, з них за фактами збуту – близько 150 випадків. Більше 40 осіб уже притягнуто до кримінальної відповідальності за різні види наркозлочинів», — розповів начальник управління боротьби з наркозлочинністю Володимир Костанюк. 

Сьогоднішня акція – всеукраїнська, до її проведення в Луцьку долучились десятки молодих людей, які не стоять осторонь проблематики, а особистим прикладом демонструють громадянську позицію.

19-річний Назарій Тарнавський, голова організації «Основа майбутнього», розповів:

«Наша візія України така, що молодь має бути здорова. На вулицях Луцька зустрічається чимало наркотичної реклами. Але ми лише за рік знищуємо майже дві тисячі таких написів-адрес. Наразі кількість такої реклами зменшилась, і ми зосереджуємо увагу на блокуванні телеграм-каналів, через які розповсюджуються наркотики, їх заблокували також уже тисячі».

У рамках акції десятки вулиць та будівель очистились сьогодні від наркотичної реклами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: