22:16, 22 Жовтня 2020

У Луцьку відкрили виставку «Шопенівський пейзаж»

Міжнародний мистецький проект “Шопенівські читання”, щороку відбувається в рамках міжнародного конкурсу піаністів “Шопенівська весна”. Проект реалізовується за ініціативи Генерального Консульства Польщі у Луцьку у партнерстві з музичною школою № 1 імені Фридерика Шопена.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Сьогодні в рамках цього проекту відбулося відкриття виставки Кшиштофа Хейке під назвою «Шопенівський пейзаж».

На захід завітали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів.

«Музика — велична, вона долає будь-яку епідемію і перешкоди, це те, що супроваджує нас у житті. Музика Фридерика Шопена — особлива, сповнена любові до Польщі, своєї Батьківщини, музика високого рівня, що зачарувала весь світ», – зауважив під час виступу секретар міської ради Григорій Пустовіт .

Опісля відбувся концерт фортепіанної музики професорки Варшавського Музичного Університету імені Фридерика Шопена Марії Габрись-Хейке.

Довідково: Кшиштоф Хейке – професор кінематографії, фотограф, оператор, мандрівник, видавець. Закінчив Інститут художньої фотографії в Празі (диплом 1990 р.) і факультет кінематографії Польської національної школи кіно, телебачення і театру в Лодзі (диплом 1991 р.). Свої роботи представив на понад 190 окремих виставках у Польщі та закордоном.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: