20:50, 10 Березня 2020

У Луцьку відбувся перший у 2020 році чемпіонат із бразильського джиу-джитсу

LUTSK OPEN – Ukraine Jiu Jitsu League Championship GI відбувся 7 березня у Волинській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі.

Цим заходом організатор, спортивний клуб GARDA, відкрив сезон чемпіонатів у Луцьку, повідомляють у клубі.

Подія відбулася за підтримки компанії WEST AUTO HUB, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації. Подія стала черговим етапом Чемпіонатів  Jiu Jitsu League Ukraine – Ліга Джиу Джитсу України.

Близько 250 спортсменів з різних куточків України з’їхалися помірятися техніками боротьби у  кімоно. На Волинь завітали збірні зі Львова, Хмельницького, Рівного, Києва, Фастова, Івано-Франківська.

Цього року відкрили Чемпіонат символічно лицарі клубу історичної реконструкції «Ayna Bera», адже місто проведення Луцьк славиться своєю середньовічною історією. Символічно, що на татамі спершу вийшли лицарі, які відтворили поєдинки минулого, а тепер на татамі виходять їх нащадки у кімоно. Головне – передавати дух боротьби.

«Ми розпочали новий сезон чемпіонатів із бразильського джиу-джитсу в Луцьку. Організовувати такі заходи нелегко, але завдяки підтримці наших партнерів, це стає реальністю. А головне, що ми хочемо донести до волинян, що в нашій області існує школа бразильського джиу-джитсу. Це – вид боротьби, який відкритий для усіх статей та вікових категорій, і в цьому його особливість», – пояснив головний тренер клубу GARDA Михайло Савчук.

Збірну Волині представляло 60 борців спортивного клубу GARDA. За результатами проведених поєдинків, дитяча збірна клубу виборола третє командне місце, а серед дорослих – перше командне.

Додамо, що вже у травні гряде масштабний борцівський чемпіонат, який організовуватиме клуб GADRA спільно із компанією WEST AUTO HUB.

Захід був можливий завдяки постійній підтримці партнерів клубу GARDA. Це: WEST AUTO HUB, Modern-Expo Group, Олексій Шмігель, VCG, ViDOmotion та PrintingLutsk та Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: