19:22, 07 листопада 2022

У Луцьку у середу відключать електропостачання на низці вулиць та проспектів

У середу, 9 листопада, з 9:00 до 14:00 електропостачання припинять у значній частині міста Луцька. А саме: у мікрорайоні Вишкова, на вулицях Єршова, Конякіна, Гордіюк, Ківерцівській, проспекті Соборності, Теремнівській, Кравчука, проспекті Молоді, Рівненська, проспектах Відродження, Грушевського та прилеглих.

Про це у «Телеграм» повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Також у цей час вимкнення електроенергії буде у селах Липини, Струмівка, Новостав та Голишів.

Окрім того, 9 листопада з 9:00 до 21:00 не буде світла в наступних населених пунктах: с. Сапогів, с. Бодячів, с. Гаразджа, с. Лище, с. Новокотів, с. Романів, с. Ботин, с. Верхівка, с. Піддубці, с. Підгайці, с. Крупа, с. Воротнів, с. Борохів, с. Вишнів, с. Прилуцьке, с. Жабка, с. Дачне, с. Діброва, с. Веснянка, с. Олександрія, с. Звірів, с. Муравище, с. Сокиричі, с. Дідовичі, с. Заброди, с. Конопелька, с. Звози, с. Суськ, с. Словатичі, с. Славне, с. Завітне, с. Озеро, с. Гайове та у м. Ківерці: вул. Воровського, Козацька, Чайкіної, Європейська, Мєдвєдєва, Мічуріна, Луцька, Свободи та прилеглі.

«Усіх закликаю пам’ятати про економію електроенергії та з розумінням віднестися до відключень.

«Волиньобленерго» нагадує, що на час припинення електропостачання вимкніть з розеток енергоємні прилади – пральні машини, чайники, бойлери, електроплити, мікрохвильовки.

Після того як електропостачання відновили, не вмикайте одночасно всі енергоємні прилади –вмикайте їх по черзі через 15–20 хв після подачі напруги», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: