10:21, 15 Грудня 2019

У Луцьку покарали кіоски, де поштучно продавали цигарки

У Луцьку “накрили” точки, де поштучно продавали цигарки, не виключено, що й школярам.

Про це повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міської ради у “Фейсбук”.

Вимоги ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» стосуються не лише заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста у заборонений час ( з 22.00 до 08.00 години ), але й заборони продажу тютюнових виробів в упаковках, що містять менш як 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар).

Тож, інспектори відділу протидії стихійній торгівлі департаменту провели рейд та зафіксували продаж тютюнових виробів поштучно.

За адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 156 КУпАП у закладі по вул. Конякіна, 14 на зупинці громадського транспорту та на пр.Перемоги на зупинці громадського транспорту поблизу ЗОШ № 5 склали протоколи. Адміністративні матеріали направили на розгляд адміністративних комісій при виконкомах рад за місцем проживання правопорушника. Норма вказаної статті передбачає накладення штрафу від 1700 до 6800 гривен.

До слова, продаж тютюнових виробів зафіксували у торгових закладах, які розташовані поблизу шкіл, що не виключає припущення продажу тютюнових виробів поштучно неповнолітнім особам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: