13:50, 17 Березня 2020

У Луцьку фінансово заохочуватимуть лікарів

Депутати міськради вирішили виділити кошти для лікарів, фельдшерів та водіїв швидкої допомоги, а також лікарів обласної інфекційної лікарні.

Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у «Фейсбук».

«Вчора міською радою прийнято рішення про виділення 1 мільйону гривень на фінансове заохочення лікарів міських закладів охорони здоров’я, які сьогодні знаходяться на передовій по боротьбі з коронавірусом.

Також нами прийнято рішення про виділення 400 тисяч гривень для лікарів, фельдшерів та водіїв швидкої допомоги, які обслуговують лучан.

Також прийнято рішення про виділення 100 тисяч гривень на фінансове заохочення працівників Волинської обласної інфекційної лікарні (приймально-діагностичне відділення та реанімація).

Незважаючи на те, що Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та Волинська обласна клінічна лікарня є закладами обласного підпорядкування, ми не можемо сьогодні розділяти працівників за такою ознакою і зволікати з допомогою тим, хто відчуває підвищене навантаження, підвищену небезпеку та допомагає у боротьбі з коронавірусом.

Також буде виділено 50 тисяч гривень на забезпечення засобами захисту патрульної поліції та працівників Луцького ВП ГУ НП у Волинській області.

Окрім того, вчора на сесії було виділено близько 6 мільйонів гривень на придбання апаратів ШВЛ, тестів та засобів захисту та збільшено резервний фонд на 5,4 мільйони гривень»,- пише посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: