21:47, 17 Червня 2021

У Луцьку дітей вчили малювати на воді

Техніка малювання на воді Ебру — це унікальне явище у художньому мистецтві. 17 червня цієї техніки навчали дітей у межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей та молоді з інвалідністю», на майстер-класі організованому управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Ебру — мистецтво, яке прийшло до нас зі Сходу. Його унікальність в тому, що полотном для малювання служить вода. За допомогою фарб на неї наносяться мазки, які розтікаються і утворюють візерунки. Потім до водної поверхні прикладається аркуш паперу і трапляється маленьке диво — малюнок переноситься на нього, а вода в ємності стає абсолютно чистою.

Під час майстер-класу учасники навчились усім тонкощам створення картин на воді. Кожного разу, малюючи нову картинку, вони захоплювались не тільки чаруючими зображеннями, а й магічним моментом, коли малюнок відобразиться на папері. Ебру схоже на світ фантазій, який втілюється в реальність.

Для дітей ця техніка особливо корисна, так як вона допомагає розвивати уяву, моторику, дисциплінує, виховує терплячість та посидючість. Крім того, Ебру — це ще й справжня арт-терапія.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: