17:50, 18 Січня 2022

У Луцькраді звітували про роботу ЖКП № 2

Директор житлово-комунального підприємства № 2 Микола Романюк коротко ознайомив членів виконавчого комітету з роботою свого підприємства.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Відтак, станом на перше грудня 2021 житлово-комунальне підприємство №2 обслуговує 108 будинків, з них: 29 будинків — 9 поверхів, 37 будинків — 5 поверхів і вище (в т. ч. – 1 будинок — 7 поверхів), 42 будинки — 2-3 поверхи.

Загальна площа житлового фонду становить 298,5 тис.м2, в тому числі площа без ліфтів 131,7 тис.м2, площа з ліфтами 166,8 тис.м2. Загальна площа прибудинкової території складає 230,4 тис.м2.

Кількість особових рахунків квартиронаймачів – 6028. Для наведення та підтримання належного санітарного стану прибудинкових та міських територій, утримання зелених зон підприємство має в наявності: роторну косарку, газонокосарки, тримери, машину для прибирання тротуарів, трактор Т-30, вантажні роторні косарки, автомобілі, легковий автомобіль.

Для поліпшення фінансового стану ЖКП №2 у 2021 році працівники здійснювали роботи капітального характеру, а саме: ремонт мостів, дитячих майданчиків, зупинок, покрівлі та інше на суму 511,2 тис. грн. Ці роботи проводились за кошти місцевого бюджету.

Цього року у житлово-комунальному підприємстві № 2 планують:

– знизити енерговитрати підприємства шляхом встановлення світлодіодних електроламп з датчиком руху в під’їздах будинків, в яких найбільше споживання електроенергії;

– оформити дозвільні документи та взяти на себе функції з технічного обслуговування ліфтів;

– збільшити перелік платних послуг населенню;

– посилити претензійно-позовну роботу зі зменшення заборгованості населення за надані підприємством послуги з утримання та управління житлових будинків;

– брати участь в тендерах з благоустрою міста та капітальних ремонтах житлового фонду (капітальні ремонти покрівель, заміна внутрішньобудинкових мереж загального користування тощо).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: