16:30, 02 Березня 2021

У Луцькраді вдруге зібралася рада церков: обговорили книгу про принцес та уроки християнської етики

Сьогодні, 2 березня, в стінах Луцької міської ради, відбулось чергове засідання Луцької ради церков. Традиційно, воно розпочалось з молитви, після чого її головуючий, старший пастор церкви Адвентистів Сьомого Дня Володимир Мелись, оголосив порядок денний.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Присутні ознайомились із інформацією депутата міської ради Романа Кравчука про результати звернення до Прем’єр-міністра України щодо негайного вилучення книжок “Принцеса + принцеса”.

“Ми до кінця не знаємо, якою буде реакція на наше рішення. Однак, важливо, що ми показали позицію: у Луцьку такі речі неприпустимі. Ряд областей та міст відтепер також включаються в цю роботу. Ми маємо позицію, її продемонстрували та довели єдність депутатського корпусу”, — зазначив він.

Також Роман Кравчук розповів про хід підготовки до запровадження в навчальних закладах Луцької міської територіальної громади факультативних занять “Християнська етика”. Членам ради церков пропонується до розгляду підручник для дітей 4-х класів, що є максимально конфесійно нейтральним та розповідає про основи християнської релігії й моралі.

“Звичайно, що треба починати з молодшої школи. Проте надзвичайно важливо запровадити ці уроки також у середніх та старших класах. Потрібно подумати над тим, які методичні матеріали взяти для старших діток, адже саме у цьому віці починається безліч проблем”, — зауважив міський голова Ігор Поліщук.

Також присутні обговорили підготовку до Великодніх свят у Луцьку, комплекс запланованих заходів. Це і творчий проєкт “Великодня майстерня”, і мистецькі проєкти “Весняна вулиця” та “Весняне диво”, і конкурс дитячої писанки “Писанковий дивосвіт”, міжнародний фестиваль “Великдень у Луцьку”, концерт “Великодні піснеспіви”, тематичні виставки літератури та багато іншого. Станом на сьогодні перелік заходів ще перебуває у процесі формування.

Члени ради церков запропонували також провести спільну толоку з прибирання міста.

Окремою темою стала також підготовка до проведення у Луцьку ІІІ Молитовного сніданку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: