11:08, 23 Лютого 2023

У Луцькій райраді заявили, що у Ківерцівській громаді незаконно вирубують ліс

Як заявив у своєму зверненні заступник голови Луцької районної ради Сергій Сівак під час чергової сесії райради, у селі Омельне Ківерцівської громади незаконно вирубують ліс.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Він звернувся до поліції та голови Луцької РДА із проханням встановити законність вирубок, які проводять неподалік природного заповідника «Цуманська пуща».

«Десятки, якщо не сотні гектарів лісу, протягом останніх двох місяців, винищено лише біля одного волинського села! І винищено просто варварським чином, шляхом крадіжки і дерибану. Змальовую Вам ситуацію навколо села Омельне, колишнього Ківерцівського району, територія якого дотична до національного природного заповідника «Цуманська пуща».

Місцеві активісти, а це в своїй більшості ветерани АТО, російсько-української війни, б’ють на сполох намагаючись зупинити екологічну вакханалію від місцевих ділків», – розповів заступник голови.

Сергій Сівак також наголосив, що ані сім’ям військовослужбовців, які проживають в Омельному, ані тим, хто воював в минулому, ані тим, хто зі зброєю в руках захищає Україну зараз, не запропонували дров для господарських потреб.

Депутати райради підтримали звернення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: