14:03, 07 Квітня 2023

У Луцькій громаді стартував проект «Експерти на зв’язку»

Організаторами проекту є спеціалісти департаменту молоді та спорту Луцької міської ради та професійні експерти: Патрульна поліція Волинської області, Луцький міський молодіжний центр, ГО «Молодіжний центр Волині», ГО «Інститут транскордонних ініціатив», ГО «Тивер», ГО «Брейншторм», ГО «Нуль відходів Луцьк».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Першими учасниками проекту стали учні 10 та 11 класів комунального закладу загальної середньої освіти «Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради».

З активною молоддю громади грали у патріотичний квіз, а також учасники дізнавалися нову інформацію про принципи Zero Waste, сортування, мінімізацію відходів разом із Демидюк Катериною. Перший виїзд було здійснено за участі Луцького міського молодіжного центру та громадських організацій “Брейншторм” та “Нуль відходів Луцьк”.

У рамках проекту Ви можете покликати нас у свій навчальний заклад/будинок культури /бібліотеку/ молодіжний простір тощо з метою проведення для дітей/підлітків/молоді навчання за певним напрямком та у певному форматі (лекції, тренінги, квізи, дебати, дискусії, майстер-класи, ігри тощо).

Метою навчання є підвищення навичок молоді у питаннях: проектного менеджменту, волонтерства, емоційної стійкості, м’яких навичок; zero waste, кліматичних змін, міського городництва; публічних виступів, мистецтва ведення переговорів, дебатерства; національно-патріотичного виховання; арт-терапія; безпеки на дорозі, у школі, в інтернеті; пожежної безпеки, протидії булінгу та домашньому насильству; домедичної допомоги та поведінки у надзвичайних ситуаціях; розвитку підприємницьких ініціатив серед молоді.

«Якщо Ви бажаєте аби наші експерти завітали саме до Вашої зацікавленої аудиторії, телефонуєте нам за номером 777 925 (відділ молодіжної політики департаменту молоді та спорту Луцької міської ради) для узгодження дати та часу зустрічі та інших деталей. Головне – визначитися із темою, яка зацікавила молодь! Наше ж завдання – доставити «експертів на зв’язку»», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: