14:03, 29 Травня 2024

У Луцькій громаді перейменували дві вулиці на честь Героїв

З 1 червня вулиця Брестська називатиметься Слабенка Сергія. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 29 травня, депутати міської ради під час пленарного засідання 59-ї сесії.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Сергій Слабенко – український політик, народний депутат України IV- го скликання від 19-го виборчого округу. Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду начальника відділення поточних бойових дій командного пункту штабу. Мав військове звання підполковник.

Загинув Сергій Слабенко 4 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Оріхів Запорізької області.

Також своїм рішенням депутати змінили назву вулиці Нова у селі Шепель на Гнатенка Івана (на честь місцевого жителя).

Іван Гнатенко навчався в обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. З 18 грудня 2020 року брав участь в зоні ООС. Нагороджений Козацьким Хрестом III та I ступенів. З 24 лютого 2022 року визволяв Одеську, Миколаївську, Херсонську і Донецьку області. Загинув в бою 23 січня 2023 року у Бахмутському районі.

Нову назву вулиці у селі Шепель запровадять також з 1 червня цього року.

У визначені терміни, працівники департаменту житлово-комунального господарства мають забезпечити виготовлення та розміщення відповідних інформаційних стендів, вказівників із новими назвами вулиць на будівлях Луцької територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: