09:13, 28 Травня 2024

У Києві презентують «луцьку» збірку «Вежа через [О]»

У столиці запланували презентації книги «Вежа через [О]».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Ще тільки 15 травня ми презентували «найлуцькішу» книгу «Вежа через [О]» в Луцьку і казали, які ми раді, що проект першої луцької літературної резиденції «Місто натхнення» завершився вдало, але ми промуємо наше місто далі!

З гордістю повідомляємо ще про дві презентації нашої книги. І тепер вже в Києві!

Так, 29 травня о 19:00 луцька літературна резиденція разом з Оксаною Забужко, Катериною Калитко та Мирославом Лаюком презентуватиме свою першу книгу – «Вежа через [О]» в самому серці Києва, в книгарні «Сенс» на вулиці Хрещатик, 34. Говоритимемо не лише про тексти, які відкривають Луцьк з несподіваної сторони, а й про інтриги залаштунків: як плавалося Забужко в річці Стир і хто за нею спостерігав, чи вдалося побувати Калитко в піддашші синагоги та яка ж висота з книги рекордів України піддалася Лаюку…

А от 31 травня о 15:00 про нашу «Вежу» і Луцьк говоритимуть на головній сцені головної книжкової події України – ХІІ Книжкового Арсеналу! Бо ж саме для нашої збірки Оксана Забужко написала оповідання «Вартові руїни» – про те, як відчуває Луцьк, наскрізь помережаний її дитячими спогадами.

У презентаціях візьме участь начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська, а модеруватиме їх співзасновниця луцької літературної резиденції Ольга Ольхова.

Тож, як будете в Києві – долучайтеся!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: