21:47, 27 Травня 2022

У Ковельській громаді діятимуть нові Правила благоустрою

Сьогодні їх затвердили на сесії міської ради. Вони визначають порядок благоустрою та утримання об’єктів благоустрою, регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території громади, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На сьогодні в місті діяли Правила, які затвердили рішенням міської ради ще у 2012 році. Враховуючи вимоги сьогодення, нову нормативну базу, виникла необхідність їх переглянути.

«Це пов’язано з тим, що раніше Ковель був просто містом, а зараз – це центр громади. До нас доєдналися 14 сіл. Нам необхідно було мати нові правила благоустрою. Тому ми їх і запроваджуємо», – зауважує міський голова Ігор Чайка.

«Запропонованим актом планується розв’язати певні проблеми на території наших населених пунктів. Зокрема, це належне утримання об’єктів та елементів благоустрою, ліквідація стихійних сміттєзвалищ і всі ті проблеми, які пов’язані з самовільним знищенням дерев, кущів та інших зелених насаджень. Щоб відрегулювати ці питання, власне для того потрібні нові правила. Це надасть змогу створити в громаді прозорі вимоги щодо проведення єдиної політики у сфері благоустрою», – пояснює мер.

Проект регуляторного акта – рішення міської ради “Про затвердження правил благоустрою територій населених пунктів Ковельської територіальної громади” погоджений Державною регуляторною службою України та був підтриманий на громадських слуханнях.

Рішення набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: