16:26, 06 Липня 2021

У Ковелі виявили неоформлених працівників під час інспекції

Під час інспекційної кампанії у Ковелі виявили трьох неоформлених працівників.

Про це інформують у прес-службі Управління Держпраці у Волинській області.

Працівники виконували роботу без належного оформлення трудових відносин. Один з них продавець роздрібної торгівлі, два інші працювали баристами. З продавцем роботодавець оформив трудові відносини під час інспекційного відвідування.

Нагадаємо, з 1 липня стартувала інспекційна кампанія, під час якої Держпраці та ДПС інспектують роботодавців, котрі продовжують ухилятися від декларування найманих працівників.

Що важливо знати роботодавцям — інспектор праці може прийти до будь-якого роботодавця в будь-який день та час з метою перевірити оформлення трудових відносин. Для виявлення незадекларованих працівників, інспектор може безперешкодно проходити до виробничих, службових та адміністративних приміщень роботодавців, знайомитися з документами, ведення яких передбачене законодавством про працю, спілкуватися з працівниками та представниками роботодавця, ставити їм питання та отримувати пояснення. При виявленні незадекларованих працівників невідкладно будуть вживатися заходи щодо притягнення до відповідальності за порушення у сфері законодавства про працю та податкового законодавства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: