14:06, 20 Вересня 2020

У Ковелі внесуть зміни до місцевих соціальних програм

Сесійні матеріали відповідно до функціональної спрямованості розглянула постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї  і  молоді  та  релігії.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Засідання комісії відбулося  за участю голови Ігоря Ткачука, членів – Валерія Кубая, Наталії Сеник,Валерія Гарбара, Олени Клімашевської та секретаря міської ради Віри Федосюк. У роботі взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів, начальники управлінь і відділів виконавчого комітету – автори проектів рішень.

Депутати підтримали внесення змін до місцевих  програм. Йдеться про внутрішній перерозподіл коштів.

Зокрема, у Програмі соціального захисту окремих категорій мешканців міста  виплату компенсацій фізичним та юридичним особам, які здійснюють  пільгові перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування зменшено  на  140 тисяч гривень. Ці кошти спрямують на медичні послуги та матеріальну допомогу учасникам АТО.

Взяли до відома інформацію про підготовку закладів освіти  до роботи в  2020-2021 навчальному році та до роботи в осінньо-зимовий період.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: