20:18, 04 Грудня 2020

У Ковелі вітали та нагороджували військовослужбовців

Сьогодні у Ковельському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки і у військовій частині А 2042 відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Привітав військовослужбовців зі святом міський голова Ігор Чайка. Звертаючись до присутніх, він, зокрема, зауважив, що нині українське військо впевнено демонструє свою міць й незламність. Непросто нести службу в умовах війни. Мужні бійці, серед яких і ковельчани, відстоюють мир на Сході країни. Навічно залишаться патріотами й героями наші земляки, які загинули, боронячи рідну землю.

«Саме завдяки високопрофесійним і хоробрим захисникам ми можемо спокійно відзначати свята, ходити на роботу, проводжати та зустрічати зі школи дітей. Спасибі Вам за це, за гідне виконання військового і громадянського обов’язку», – сказав він.

За сумлінну службу, високі показники у професійній підготовці, зразкову військову дисципліну, особистий внесок у забезпечення захисту територіальної цілісності й незалежності країни та з нагоди Дня Збройних Сил України міський голова вручив Почесні грамоти та цінні подарунки: Андрію Латковському – старшині, головному сержанту роти забезпечення військової частини А2042, Лідії Мацюк – старшому солдату, діловоду озброєння військової частини А2042, Валентину Прищенку – майору, заступнику військового комісара – начальнику мобілізаційного відділення Ковельського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Андрію Середюку – майору, заступнику військового комісара – начальнику відділення рекрутингу та комплектування Ковельського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Андрію Славіну – капітану, заступнику командира військової частини А2042 з озброєння.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: