19:47, 01 Грудня 2020

У Ковелі розроблять програму підтримки ОСББ

Сьогодні у залі засідань виконкому відбулася зустріч з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Міський голова Ігор Чайка та його радник Тарас Яковлев заявили, що місцева влада зацікавлена у створенні ОСББ, їх успішній діяльності, аби мешканці багатоповерхівок відчули себе власниками житла.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

«Ми маємо налагодити ефективну роботу у цьому напрямку, – наголосив Ігор Чайка. – Плануємо підготувати міську програму підтримки ОСББ. Спрямуємо зусилля, аби запрацював револьверний фонд, коштами якого ви могли б скористатися».

Керівники ОСББ акцентували увагу на фінансово-господарських моментах, говорили про проблеми, необхідність налагодження діалогу з владою.

У цьому контексті Тарас Яковлев розповів про досвід Луцька, де він займався згаданими питання на посадах заступника, першого заступника міського голови. Організацію цієї роботи у нашому місті вестиме фахівець відділу житлово-комунального господарства.

Депутат обласної ради, представник Асоціації «Енергоефективні міста України» Сергій Кошарук презентував програму підтримки тепломодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», яка фінансується з Державного Фонду енергоефективності, і закликав присутніх скористатися нею.

Керівники об’єднань висловили побажання, аби існував єдиний підхід щодо виділення коштів з міського бюджету на ремонт прибудинкових територій. Він має бути на умовах співфінансування для всіх, незалежно хто є управителем будівлі – РЖКП чи ОСББ.

Ігор Чайка повідомив, що у Ковелі будуть обстежені всі двори, зроблено реєстр черговості їх ремонту. З інформацією зможе ознайомитись кожен мешканець міста.

Обидві сторони декларували готовність до подальших ділових зустрічей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: