09:41, 14 Квітня 2022

У Ковелі продовжують висаджувати сакури

Учора на вулиці Незалежності висадили сакури. 17 саджанців сорту «Канзан» подарував місту підприємець, член виконавчого комітету Роман Дідицький.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Тепер вони стануть гарним доповненням до відремонтованого тротуару. Будівельники теж фінішують з роботами на цьому відрізку. Йдеться про частину центральної вулиці Ковеля – від Олени Пчілки до Івасюка.

Як ми повідомляли раніше, власник мережі “Classic” розпочав висадку сакур кілька років тому. Завдяки йому вони вже ростуть на вулицях Незалежності, Павлова, бульварі Лесі Українки та в парку Тараса Шевченка.

“З перших днів війни команда мережі “Classic” дуже багато допомагає Збройним силам України. Разом з тим, вони не забувають і про наше місто та продовжують вкладати власні кошти в інфраструктуру, озеленення. Дуже вдячний Роману Дідицькому за його ініціативу, хороші справи. Нехай усе добро повертається йому сторицею ”, – зазначає міський голова Ігор Чайка.

А мрія Романа  про місто сакур уже стає реальністю. Ковель усе більше асоціюється з цими декоративними деревами, які дуже скоро порадують ковельчан своїм цвітом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: