19:51, 09 листопада 2022

У Ковелі працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали з професійним святом

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада. Напередодні свята усіх, хто творить культурний простір громади, привітали у народному домі «Просвіта».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Це – працівники школи мистецтв, художньої школи імені Андроника Лазарчука, народного дому «Просвіта», історичного музею, бібліотек, Будинків культури, клубів територіальної громади та аматори сцени.

Звертаючись до ковельських митців, заступник міського голови Наталія Маленицька пригадала, що на початку війни кожен намагався бути корисним: хтось пішов в лави ЗСУ, хтось став волонтером. Ніхто не думав про концерти. Але з часом їх відновили. І всі вони є благодійними, на потреби ЗСУ. З’явилось багато пісень, давно знайомі зазвучали по-новому. Життя продовжується. Ніхто і ніколи не знищить нашу національну ідентичність.

“Саме Ви творите і зберігаєте нашу культуру, саме Ви несете нам радість. Дякую за Ваш талант, професіоналізм, артистизм, Вашу професійність, за вірність і відданість Ковельській громаді. Щиро дякую керівнику управління культури, молоді, спорту та туризму Андрієві Мигулі, який поєднує у собі великого артиста та чудового менеджера”, – наголосила Наталія Дмитрівна.

Вона також з нагоди свята вручила Подяки міського голови. За високий професіоналізм, постійний творчий пошук, особистий внесок у розвиток галузі, відданість обраній справі, активну участь у культурно-мистецькому житті громади відзначили:

Левчука Юрія Олександровича — учасника народного аматорського вокального гурту “Колорит”,

Літвін Лілію Степанівну — завідувача костюмерної комунального закладу “Ковельський народний дім “Просвіта”,

Лукашик Ірину Павлівну — учасницю народного аматорського фольклорного гурту “Намисто”,

Місюру Олену Федорівну — директора будинку культури с. Доротище,

Оніщук Світлану Адамівну — учасницю народного аматорського вокально-інструментального ансамблю “Барви”,

Темрук Анастасію Максимівну — учасницю зразкового ансамблю народного танцю “Дзвіночок”,

Федорука Володимира Петровича — звукооператора комунального закладу “Ковельський народний дім “Просвіта”.

Висловили своє захоплення мистецькими колективами нашого міста перший заступник начальника Ковельської районної військової адміністрації Галина Коляда та начальник відділу культури, молоді  та спорту Ковельської РДА Тетяна Матяшук.

На адресу “винуватців” свята щирі зичення звучали від начальника управління культури, молоді, спорту та туризму Андрія Мигулі. Він також вручив нагороди працівникам творчої професії.

Подяками аматорів сцени відзначив і директор народного дому “Просвіта” Михайло Пірожик.

Свято продовжилось концертною програмою, яку представили аматори міста Володимира.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: