17:52, 26 Липня 2021

У Ковелі планують реконструювати будівлі друкарні під торговельно-розважальний комплекс

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводять обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення торговельно-розважального комплексу на вулиці Грушевського, 2 в місті Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської міської ради від 28 січня 2021 року № 4/127 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Грушевського, 2».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Територія, на яку розробили детальний план, розташована у центральній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка віднесена до виробничих територій, на яких розміщені виробничі приміщення ТОВ «Ковельська міська друкарня» з санітарно-захисною зоною розміром 100 м. Генеральним планом об’єкт пропонується на винесення за межі житлової забудови з метою усунення негативного впливу об’єкту на прилеглі житлові території. Детальний план пропонує  реконструкцію виробничих приміщень друкарні під торгово-розважальний комплекс (супермаркет, торговельні приміщення, кафе, офісні приміщення, спортзал) з метою трансформації виробничих територій в громадські. Об’єкти, що підлягають реконструкції розміщені на земельних ділянках площами 0,0736 га, 0,0678 га та 0,5002 га (кадастрові номери 0710400000:02:005:0046, 0710400000:02:005:0019), які перебувають у приватній власності та в оренді.

Для обслуговування об’єкту на проектній території передбачені місця для паркування автомобілв у кількості 60 машино-місць. Площа забудови складає 2551,0 кв .м, мощення – 2792,0 кв. м, озеленення – 457,0 кв. м.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 26 липня до 24 серпня з 8:30 до 17:00 (понеділок-четвер), з 8:30 до 16:00 (п’ятниця) за адресою: м. Ковель вул. Незалежності, 73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 24 серпня.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища,ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення торговельно-розважального комплексу на вулиці Грушевського, 2 в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 17 серпня о 15:00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: