13:20, 08 Липня 2020

У Ковелі обговорили два проекти нових забудов

Відбулося обговорення двох проектів містобудівної документації.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Учора відбулися громадські слухання з розгляду містобудівної документації. На обговорення громадськості винесли два проекти:

«Детальний план території розміщення складських приміщень по вулиці Відродження, 1-Р в місті Ковелі Волинської області»;

«Внесення змін до детального плану території розміщення гаражного масиву та автостоянки по вулиці Підгірських в місті Ковелі Волинської області»;

Через карантинні вимоги працювали у режимі прямої відеотрансляції, відповідно до регламенту слухань, який було розміщено на офіційному сайті міської ради.

Вела засідання головний архітектор Людмила Мурай. Ознайомили з підготовленою документацією директор товариства з обмеженою відповідальністю “Саша-К” ЛТД Олександр Артишук та представник приватного підприємства “Ковелькомунпроект” — архітектор Микола Новосад.

У час, відведений для обговорення, телефонних дзвінків для подання пропозицій та зауважень від ковельчан не надходило. Це зафіксували у протоколі громадських слухань.

Обговорення містобудівної документації розпочалося 12 червня і триватиме до 14 липня. Відповідно до цього дня приймаються пропозиції та зауваження до проектів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: