19:26, 05 листопада 2022

У Ковелі нову програму «Вперед, соколи» представив Волинський народний хор

Учора у Ковелі свою нову програму «Вперед, соколи» представив Державний академічний Волинський народний хор.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Художній керівник, заслужений діяч мистецтв України Олександр Стаднік каже, що вони її підготували уже після 24 лютого. Колектив з травня почав активну концертну діяльність. І уже понад 40 виступів було у них на Волині.

“Більшість творів, які чують глядачі, написані дуже давно. Серед них – повстанські і стрілецькі пісні. Але вони звучать настільки сучасно, ніби створені були лише сьогодні ” – каже керівник хору.

Ковельчани дуже тепло приймали артистів. Концерт був надзвичайно потужний, багатий на емоції і враження.

“У нашому місті ви маєте надійних шанувальників. Ми завжди раді вас бачити. Приїжджайте частіше. Наш культурний фронт — найкращий. А Волинський хор укотре продемонстрував свою мистецьку міць”, – дякуючи артистам за творчість, сказав міський голова Ігор Чайка.

Фінальним акордом вечора стала пісня “Вперед, соколи”, яка й дала назву програмі.

“Цей твір на слова Івана Багряного почули випадково у виконанні КораЛЛів та Сергія Присяжного (гурт «Мотор’ролла»). Дуже швидко народилась у нас власна кавер-версія, – поділився історією створення шедевральної композиції Олександр Стаднік. – Всі пісні у нашій програмі достойні звучати на концерті Перемоги. “Вперед, соколи” теж. Це – своєрідний гімн. Не зважаючи ні на що, маємо рухатись далі”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: