12:06, 25 Травня 2022

У Ковелі на земельному аукціоні вторгували понад 17,5 мільйона гривень

Минулого тижня у Ковелі відбувся аукціон з продажу земельних ділянок. На оперативній нараді начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов зазначив, що торги пройшли досить успішно. Чотири земельні наділи продали в приватну власність, за які виручили майже у десять разів більше коштів, ніж планували.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Зокрема, стартова ціна ділянки у мікрорайоні “Сільмаш” ( площа — 0,1921 га) становила 401,8 тис. грн, а отримали за неї – 1,12 мільйона.

Вартість наділу на вул. Варшавській (0, 3602 га) з 868 тис. грн зросла до 11,88 мільйона. Ще одну ділянку (0,2006 га) на цій вулиці продали за 4,5 мільйона, при початковій вартості — 481 тис. грн.

За четверту — на вул. Відродження (0, 0327 га) виручили 86 тис. грн, заявляли – 80,5 тис. грн.

Загалом до бюджету громади має надійти понад 17,5 мільйона гривень.

На сьогодні законодавство не забороняє проводити подібні аукціони. Тож фахівці уже розробляють документацію для проведення наступних. Вторговані кошти міська влада планує спрямувати на розвиток громади.

Як підкреслив перший заступник міського голови Тарас Яковлев, зважаючи на нинішню ситуацію, потрібно використовувати будь-яку можливість, аби поповнити бюджет. Не менш важливо, що нові власники земельних ділянок будуть сплачувати земельний податок. Це ще принесе додаткові фінансові ресурси.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: