16:07, 03 Квітня 2021

У Ковелі на вулиці Брестській планують збудувати торгово-офісну будівлю

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводять обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення торгово-офісної будівлі на вулиці Брестській, 111-Д в місті Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської міської ради від 25 лютого 2021 року № 5/93 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Брестській, 111-Д».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розробили детальний план, розташована у північній частині міста Ковеля. Генеральним планом ці території передбачені для розміщення адміністративних та громадських установ. Проектом передбачається розміщення торгово-офісної будівлі та майданчиків для складування і зберігання великогабаритної продукції на земельній ділянці площею 0,3762 га (кадастровий номер 0710400000:40:001:0008) на вулиці Брестській, 111-Д, яка перебуває у приватній власності для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови,  для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, для розміщення АЗС. Площа забудови складатиме 260 метрів квадратних, площа мощення – 1381 метр квадратний, площа озеленення – 321 метр квадратний.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 2 квітня до 7 травня з 8:30 до 17:00 (понеділок-четвер), з 8:30 до 16:00 (п’ятниця) за адресою: м. Ковель вул. Незалежності, 73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 7 травня.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення торгово-офісної будівлі по вулиці Брестській, 111-Д в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 27 квітня о 15:00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: