21:17, 09 Січня 2019

У Ковелі хочуть підняти вартість проїзду в громадському транспорті

У Ковелі відбулось обговорення проекту рішення виконавчого комітету щодо підвищення вартості проїзду у міському транспорті.

Про це повідомили на сайті Ковельради.

У Ковелі планують встановити вартість проїзду для дорослого населення у розмірі п’яти гривень, (для студентів і школярів вартість залишається без змін, відповідно 3, 5 та  3 гривні)

За словами головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі Інни Товстиги, є кілька причин для прийняття такого рішення. Зокрема, подорожчали запчастини, паливно-мастильні матеріали, значно зросла мінімальна зарплата. Перевізники змушені сплачувати чималий податок, подбати про достойну оплату праці водіїв. Отож, підвищення вартості проїзду є економічною необхідністю.

До присутніх звернувся підприємець Сергій Делейчук. Він наголосив, що нинішні тарифи уже давно не виправдані. Зважаючи на нестабільну ситуацію у державі, перевізникам важко говорити про рентабельний бізнес. Тепер вони просто виживають. Аби утримати водіїв, мають подумати про підняття їм заробітної плати. Зазначив, що незабаром погодні умови поліпшаться і люди, аби зекономити, пересядуть на велосипеди, ходитимуть пішки. Не потрібно забувати й про пільговиків. Це також додаткове фінансове навантаження для підприємців.

У міському бюджеті закладено певну суму компенсаційних виплат за перевезення цієї категорії пасажирів. Проте ці кошти покриють лише невелику частину реальних витрат.

Після обговорення присутні майже одноголосно підтримали проект рішення. Далі його розглянуть на засіданні виконавчого комітету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: