22:14, 05 Серпня 2021

У комісії Волиньради рекомендували скасувати конкурс на посаду керівника ліцею

Під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку депутати узгодили неврегульовані розбіжності у рішенні.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Зокрема, заступник голови обласної ради, який виконував повноваження голови ради, 6 липня видав розпорядження “Про проведення конкурсу на посаду начальника Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні”. Кваліфікаційні вимоги, зазначені в документі, відповідали чинній на той момент постанові Кабінету Міністрів від 28 квітня 1999 року “Про Положення про ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою”.

Водночас, 7 липня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про військовий (військово-морський, військово-спортивний) ліцей, ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою”, яка відмінила попередню постанову Кабміну від 28 квітня 1999 року та, відповідно, привела у відповідність до Закону України “Про повну загальну середню освіту” та змінила кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, які стали дещо ширшими.

Аби уникнути ризиків правової невизначеності під час проведення конкурсу та при призначенні на посаду керівника закладу, уникнути обмеження конституційних норм та свобод громадян України на працю, члени постійної комісії винесли рішення рекомендувати голові обласної ради скасувати проведення конкурсу на посаду начальника Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Також депутати рекомендували скасувати проведення конкурсів на посади керівників закладів комунальної власності області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: