21:02, 11 Лютого 2023

У громаді на Волині створять Центр культурних послуг

Відповідно до розпорядження голови Ратнівської селищної ради від 14 грудня 2022 року N 79 «Про утворення робочої групи з вивчення культурно-ресурсного потенціалу, існуючого стану, проблем і можливостей розвитку сфери культури в Ратнівській територіальній громаді» утворили робочу групу, якій доручили вивчити питання щодо оптимізації роботи закладів культури, надання якісних та доступних культурних послуг, змістовної організації дозвілля жителів громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

На першому засіданні члени групи ознайомилися з Методичними рекомендаціями щодо створення і організації функціонування центрів культурних послуг у територіальних громадах затвердженими Міністерством культури та інформаційної політики України від 01.12.2022 N 466.

Також члени робочої групи у складі секретаря Ратнівської селищної ради Людмили Гаврилюк, начальника управління гуманітарної політики Віри Чернухи, завідувача сектору культури, молоді, спорту та туризму Олени Горнік зустрілися 7 лютого з працівниками КЗ “Публічна бібліотека”, 8 лютого – з працівниками КЗ “Центр культури і дозвілля” Ратнівської селищної ради.

В ході зустрічей обговорили існуючий стан сфери культури в громаді, проаналізували її ресурсний потенціал та покращення надання якісних та доступних культурних послуг жителям громади.

Бібліотечні та клубні працівники під час спілкування мали можливість висловити своє бачення щодо роботи закладів культури в сучасних умовах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: