15:59, 07 Жовтня 2021

У двох селах Ковельської громади завершують ремонт доріг

Завершується ремонт доріг у двох селах громади. На об’єктах побували міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Уже проклали асфальтове покриття на вулиці Центральній у Волі-Ковельській  та здійснили ямковий ремонт вулиці Лісової  у Зеленій.

“Люди не сподівалися, що все так швидко і якісно буде зроблено. Мешканці дуже задоволені такими змінами, – ділиться староста Анатолій Борка, – Через ці села проходить дорога О030642 Ковель-Білашів-Перковичі. Її протяжність територією Ковельської громади  3 400 метрів. І тепер вона перебуває у хорошому стані”.

Як розповідає Ігор Чайка, це довгоочікуваний ремонт, адже це була одна з найгірших доріг у громаді: “Вона перебувала у підпорядкуванні служби місцевих автомобільних доріг. Ми дуже довго до них зверталися, вели з ними перемовини, переконували їх у тому, щоб цей шлях  вони зробили уже в нинішньому році. Дякую, що нас підтримали у цих перемовинах і депутати обласної ради. Зокрема, Віктор Козак. Тож врешті з місцевого бюджету ми перерахували субвенцію один мільйон гривень,  понад два мільйони  — це кошти державного бюджету.  На щастя, нам вдалося реалізувати цей проект”.

Основний об’єм робіт уже здійснили. Залишилось  впорядкувати узбіччя, облаштувати кишені. Про це повідомив  керівник підрядної організації ПрАТ «Ковельське ШБУ-63»  Ігор Пець.

Неподалік працівники іншої організації – ТзОВ “Ідея”   проводять капітальний ремонт дороги на відрізку вулиці Волі. На це з міського бюджету виділили понад мільйон гривень. Це передбачала проектно-кошторисна документація.

Втім, від нового полотна ще залишалось 190 метрів до траси “Київ-Варшава”.  Майже 40  місцевих підприємців та жителів цього мікрорайону долучились до фінансування будівництва цього відрізка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: