08:40, 02 Березня 2020

У Чехії і Домінікані підтвердили перші випадки коронавірусу

У Чеській Республіці підтвердили перші три випадки зараження на коронавірус, у Домініканській Республіці захворів італієць.

Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на “The Prague Morning”.

«У Чеській Республіці три людини заразилися новим коронавірусом», — йдеться в повідомленні.

Двоє хворих надійшли в лікарню ім. На Буловці у Празі, ще один — в Усті-над-Лабем. Всі пацієнти ізольовані в інфекційні відділення. За словами міністра охорони здоров’я Адама Войтеха, їх стан не є тяжким.

Посол України в Чехії Євген Перебийніс повідомив у “Facebook”, що двоє з хворих чехи і одна громадянка США — студентка з Мілана.

“Всі вони прибули з Італії. Стан цих осіб задовільний. Чиновники запевняють, що всі інфіковані, включаючи тих осіб, з якими вони контактували, знаходяться на карантині, а ситуація знаходиться під контролем відповідних служб”, — зазначив він.

За даними “АР”, у неділю представники органів охорони здоров’я в Домініканській Республіці повідомили про перший підтверджений випадок нового коронавірусу.

За словами міністра охорони здоров’я Рафаеля Санчес Карденас, хворим є 62-річний італієць, який 22 лютого прибув у країну без видимих ​​симптомів. У цей момент він перебуває в ізоляції у військовому госпіталі і «не показав серйозних ускладнень».

За останніми даними, на 1 березня 2020 року, у світі зареєстрували 86 986 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2979 — летальні. Одужали вже 42294 людини.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 зафіксовано не було.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: