16:12, 21 Квітня 2021

У Британії призупинили дослідження таблеток від COVID-19

Швейцарський фармацевтичний гігант «Roche» змушений призупинити другу фазу дослідження перорального препарату для лікування коронавірусу у Великій Британії через брак пацієнтів у зв’язку з масовою імунізацією населення.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє «Reuters» із посиланням на керівника фармацевтичного відділу компанії Біла Андерсона.

За його словами, розгортання кампанії вакцинації ускладнило пошук пацієнтів для другої фази випробування таблеток у Великій Британії.

Зазначається, що компанія «Roche» нині планує додаткові місця для клінічних випробувань свого препарату, щоб вкластися в часові рамки дослідження.

Як повідомлялося, у жовтні минулого року швейцарський холдинг «Roche» та американська компанія «Atea Pharmaceuticals» заявили про розробку перорального препарату прямої противірусної дії AT-527.

Механізм дії таблеток полягає в блокаді вірусної РНК-полімерази – ферменту, необхідного для реплікації вірусу. Наразі препарат проходить ІІ фазу клінічного дослідження у госпіталізованих пацієнтів із середньотяжким перебігом COVID-19.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: