22:18, 23 Грудня 2021

У 2022 році на Світязі запрацює новий спорткомплекс

На базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» у селі Світязь Шацького району зводиться новий спортивний комплекс. Готовність будівництва, яке активно тривало упродовж 2021 року, складає понад 70 % та буде завершене у прийдешньому році.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Масштабне будівництво стартувало у поточному році в рамках програми «Велике будівництво». Завдяки оперативній роботі будівельників «з нуля» звели дві зблоковані споруди з окремими виходами назовні. Встановили та вкриті зовнішнім покриттям  металеві конструкції стін майбутнього спортзалу. Збудували триповерхову господарську частину комплексу. Загальна площа спортивного закладу – майже 2,5 тисячі квадратних метрів.

Мультифункціональний спортивний комплекс на березі озера Світязь відповідатиме усім стандартам інклюзивності та безбар’єрності. При проєктуванні та будівництві основною з вимог було врахування потреб малобільних груп населення, тож уся територія комплексу буде оснащена пандусами, а триповерхова будівля забезпечена ліфтами.

У зв’язку з коригуванням проєктно-кошторисної документації регіональна комісія ДФРР перенесла термін завершення будівельних робіт на 2022 рік. Однак на сьогодні готовність комплексу становить понад 70 %. Накриття даху, зовнішні облицювальні та внутрішні ремонтні роботи будуть продовжені на повну потужність із настанням нового будівельного сезону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: