19:21, 03 Квітня 2018

ТОП-цитати Олександра Савченка

Про стиль роботи, політичну ситуацію у Луцьку, першочергові завдання на посаді, як будувати краще на Волині дороги, до кого буде прискіпливо ставитися, з ким не працює та чим вигідний для Волині Олександр Савченко.

Про це голова ОДА Волинської говорив в інтерв’ю для «Волинь Online».

ЧИТАТАЙТЕ: ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО «Я НЕЗАЛЕЖНИЙ ВІД ЯКИХОСЬ КЛАНІВ НА ВОЛИНІ». ІНТЕРВ’Ю. ЧАСТИНА I

ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО «Я НЕ ПРИЙМАЮ ПРИНЦИПИ ПЛАТИ ЗА ВХІД У ЯКУСЬ ПОСАДУ». ІНТЕРВ’Ю. ЧАСТИНА II

Пропонуємо топ-цитати Олександр Савченка із цього інтерв’ю.

«…Зранку я прийшов сюди, не буду казати, які я слова вживав, я інтелігентна людина, а значить знаю я і неінтелігентні слова. Дуже велика була тут нарада, про яку і говорити соромно, але інакше не можна, якщо люди не розуміють, що я хочу…»

«…І тільки у другій половині дня Прем’єр-міністр дав доручення, а ми вже працюємо. Такий мій стиль роботи все життя. Не чекати зверху».

«…Якась пані там, начебто, незаконно знята, хтось незаконно призначений, я як юрист, не маю права говорити про те, що я обізнаний…»

«…Бачу своє завдання однозначно – це збереження правопорядку, якщо вони там почнуть одне одного бітами виганяти, то це вже буде точно моє…»

«…Ми завжди звикли в державі виправдовувати свою бездіяльність тим, що немає коштів. Як виправдати бездіяльність, коли кошти є, а нічого не робиться…»

«…У цьому році ми повинні побудувати 85 амбулаторій…»

«…Це теж хороший проект – по-перше добитися коштів, а по-друге їх реалізувати. Але не так, щоб воно злізло наступною весною. Я вже заявив, якість понад усе. Ніяких відкатів. Ніяких ямкових ремонтів, а нормально, як це годиться…».

«…Дороги будуються максимум до кінця жовтня, якщо вони робляться уже в жовтні-листопаді, то це вони вже не робляться, а, просто, крадуться кошти. А я хочу почати їх зараз, а не почати їх в липні…»

«…Я не хочу бути балаболом, сказав і нічого не зробив. Те, що буде реально зробити, ми точно зробимо з чуть зміненою командою…»

«…На нараді деякі гралися телефонами. Тому, звичайно, ці люди вже мають, як кажуть, чорний шарф в своєму активі. Я до цього буду придивлятися, це вони самі вийшли на прожектор перебудови. Тому до цих людей я буду прискіпливо ставитися…»

«…Я місяць побув на пенсії і мене попросив Юрій Віталійович Луценко повернутися назад: «Я тебе знаю, ти наче нормальний мєнт, не такий як вже пишуть в газетах», і ми плідно працювали довгий час…»

«…Я їх привіз з собою, як радників. Чому? Вони вивчають, хтось може сказати, винюхують, справи, вивчають колектив, намагаються подружитися, тому що вони будуть членами нашого колективу…»

«…У мене немає любимчиків, ніколи зі мною не працювали родичі, куми чи ще хтось…»

«…Я на службі, мене призначає Президент. Ця процедура не передбачає узгодження з місцевими чи якимось іншими органами влади. Чому мене треба оцінювати варягом? Мене зняли з насидженого, комфортного місця, перекинули сюди, підняли навіть з пенсії…»

«…Я вважаю, що вже не набуду за ці півтора року такого досвіду, який має Володимир Петрович, він все таки чотири роки працював. Бо після президентських виборів, хто б не був Президентом, я думаю, що Петро Олексійович залишається, ми зобов’язані подати у відставку за законом…»

«…Я в центральній владі дуже багато людей знаю і вони мене знають. Причому вони мене знають, як з хорошої, так і з поганої, маю на увазі незговорчивий, сторони. Тому мені буде легше домовлятися, скоріше за все, і вирішувати питання для Волині…»

«…Я незалежний від якихось кланів на Волині, хоч і вважають, що я залежний. Дещо вони перебільшують, я все-таки дуже самостійна людина і навіть, якщо я знаю когось більше чи менше, це не значить, що я сліпо виконую, це легко взнати, я нікому не був дуже покірною людиною, тому це теж перевага…»

«…У мене є змога працювати сміливіше, ніж працюють всі інші в кого немає пенсійного віку і пенсії. Мені є куди повернутися і там, куди я повернуся, мене дуже добре знають і я там точно не пропаду. У чому тоді є біда для Волині, якщо і місцеві інколи допускають таке, що навіть приїжджому і в голову не входить?…»

«…Через тиждень після великодніх свят я вже починаю відвідувати неочікувано, раптово населені пункти Волинської області…»

«…Я не приймаю принципи плати за вхід у якусь посаду, тому що це не просто маразм, це злочин. Людина, яка заплатила, однаково думає про те, як щось одбити. Тому що платять або багаті, які йдуть, щоб спеціально щось заробити шляхом не завжди чесних процедур, або ж люди, які просто не можуть пробитися…»

«…Навіть, якщо я нікого не збираюсь звільняти, це не значить, що в силу певних причин рано чи пізно не з’являться інші люди – той перейшов на іншу роботу, той сам звільнився, не витримав певного ритму…»

«…Найперше, я би хотів би заборонити ямковий ремонт. Це найбільша біда. По-перше, це нічого не вирішує, вирішує на один сезон, а потім знову стає те саме. Наші люди, і депутати і працівники адміністрації, всі чіпляються за ямкові ремонти і всі хочуть їх робити. Я противник…»

«…Якщо ти голова державної адміністрації, то ти відповідаєш перед державою, перед законом більше, ніж хтось. Це трохи плутають із колишньою посадою секретаря обкому партії. Він дійсно був цар, тому що, якщо на парткомісії забрав квиток у будь-кого, ті люди просто не працювали. Сьогодні механізмів таких немає…»

«…Мої батьки дуже прості люди. Мій батько був електриком, потім трактористом на залізниці, мати була і медсестрою в лікарні, і різноробочою. Жили начебто бідно…»

«…Перший УАЗ 469 списаний я купив в автогосподарстві УМВС Києва, стоячи в черзі, як начальник управління, це я вже був підполковник. Потім друзі з Волині пригнали Ауді «зубило», потім я його ледве продав, потім пригнали чуть новішу. Це не є злочином, це є просто як всі крутилися…»

«…Годинники друзі дарували – один в 2007 році, коли мені було 50 років, коштовний годинник. Ну, друзі у мене є такі, я був проста людина, і я не зобов’язаний був про це говорити. Другий годинник, я в 2012 році, коли мені було 55 років, коштовний, ну, що я зроблю. Я не ношу, бо це не коректно, коли люди живуть погано, а ти красуєшся. Ну чим красуватися? Ну яка різниця? Електронний навіть ефективніший…»

«…Навіть, будучи генералом, стояв біля турнікетів і контролював військовослужбовців, міліціонерів, учасників мирних акцій. Коли стоїш, як правило, все вдається, починається якийсь безлад тільки від того, що там немає керівництва. За всі часи ну ніхто не може мене звинуватити, що когось на акціях затоптали чи побили…».

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту:  volynonline.news@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: