16:19, 04 Березня 2021

Суд визнав незаконним будівництво багатоповерхівок на скандальній ділянці у Луцьку

Волинський окружний адміністративний суд, задовільнивши позов Луцької місцевої прокуратури, визнав протиправними дії Управління містобудування та архітектури Луцької міської ради і скасував видачу містобудівних умов та обмежень для проектування будівництва багатоповерхівок на вулиці Рівненській, 119 у Луцьку.

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної прокуратури.

Прокурори з’ясували, що містобудівні умови та обмеження видані забудовнику на підставі детального плану території житлового кварталу, який суперечив генеральному плану Луцька та плану зонування території міста.

Ухвалене  у листопаді 2019 року рішення виконкому Луцької міської ради про затвердження детального плану території на вулиці Рівненській в Луцьку за втручання прокуратури суд визнав протиправним та нечинним, адже детальний план передбачав будівництво житла у зоні розміщення комунальних підприємств та санітарно-захисній зоні виробничо-складських об’єктів IV-V класів шкідливості.

Відтак, оскільки рішення органу місцевого самоврядування про затвердження детального плану території визнане протиправним, то і видані на його підставі містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки є також незаконними – довели у суді прокурори.

Суд задовільнив позов прокуратури, відтак незаконну забудову Луцька вкотре попередили.

Нагадаємо, що за адресою Рівненська, 119 були теплиці, які належали КП “Парки і сквери міста Луцька”. У 2017 році комунальне підприємство продало теплиці для фірми ТОВ “Житловий квартал” невдовзі після того, як одним як заступників міського голови став Костянтин Петрочук. Під скандальної сесії Луцькради у ніч на 1 березня 2018 року депутати погодили надання для ТОВ “Житловий квартал” ділянки на Рівненській, 119 терміном на 10 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩО БУДУВАЛИ ДЕПУТАТИ ЛУЦЬКРАДИ ЗА П’ЯТЬ РОКІВ КАДЕНЦІЇ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: