21:17, 03 Червня 2022

Школяр з Рованців – переможець відкритого Чемпіонату Іспанії із бразильського джиу-джитсу

Учень Рованцівського ліцею, спортсмен клубу бойових мистецтв «GARDA» Захар Гончарук став переможцем на Чемпіонаті Іспанії із бразильського джиу-джитсу, який відбувся наприкінці травня.

Про це повідомляють на сторінці клубу у «Фейсбук».

Непланована участь дала свої плоди. Усі три місяці війни Захар перебував за межами України. Таке рішення ухвалили його батьки з метою безпеки сина. Проте спортсмен і вихованець Луцької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 не міг просто сидіти, склавши руки.

Так, Захар вирішив взяти участь у відкритому чемпіонаті з БДД SPANISH CHAMPIONSHIP OF BJJ GI & NOGI 2022. Подія зібрала близько 300 борців з усього світу, серед яких, окрім іспанців, були потужні спортсмени із Бразилії, Марокко, Судану, Перу, Венесуели, Палестини, Португалії.

Цікаво, що оскільки Захару не знайшовся суперник серед його вікової категорії, йому запропонували позмагатися в категорії дорослих 18+, і спортсмен не розчарував. За результатами проведених поєдинків у версії GI (вагова категорія 82,3) Захар виборов бронзу. Також у версії NO GI (вагова категорія 79) Захар став чемпіоном.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: