15:45, 15 Лютого 2019

Розповіли, куди пішли кошти з «Теплої іграшки надії»

Кошти з “Теплої іграшки надії” підуть на лікування діток з пухлиною мозку.

Про це повідомили організатори благодійної акції.

П’ята благодійна акція “Тепла іграшка надії”, за підтримки генерального партнера торгово-розважального центру “ПортCity” та незмінного партнера Палацу учнівської молоді, відбулася у Луцьку. Пост з подяками оприлюднили на офіційній сторінці благодійної акції у “Фейсбук”.

Як повідомляють організатори завдяки сотням людей з різних куточків України вдалося зібрати понад 78 тисяч гривень, а саме 78508 грн. Усі кошти перерахували Благодійний Фонд “СТОПРАК”, який опікується дітками, що хворіють на онкологічні захворювання.

Як повідомили у фонді, вирішили, що кошти, виручені під час акції “Тепла іграшка надії”, витратять на пацієнтів Онкогематологічного центру, які мають пухлини головного мозку. Таких діток наразі троє. Лікування пухлин голови дуже важке і дороговартісне. Основний препарат – “Темомедак”, вартість якого понад 4000 тис. грн за 1 уп. Частину препаратів вже замовили і незабаром передадуть в обласну дитячу лікарню. Також, на решту коштів, здійснили замовлення переферичних катететів у кількості 200 шт. та голок для спинномозкових пункцій у кількості 100 шт.

Організатори подякували усім, хто долучився до благодійності та зазначили, що цьогоріч іграшок було неймовірно багато, тож їх продаватимуть й наступного року, під час уже шостої акції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: