20:19, 09 Лютого 2022

Ремонт доріг та матеріальна допомога: Луцький міський голова провів виїзний прийом громадян у Заборолі

Сьогодні, 9 грудня, міський голова Ігор Поліщук провів виїзний прийом громадян у селі Забороль. З різними питаннями до нього звернулось вісімнадцять мешканців Заборольського старостинського округу.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Частина запитів громадян стосувалась ремонту дорожнього покриття, виділення чи приватизації ділянки для житлового будівництва, покращення житлових умов, надання матеріальної допомоги на лікування дитини.

Також мешканців старостинського округу турбує проблема із Заборольським ЗДО № 46, що гостро потребує відкриття додаткової групи для дітей та добудови актового залу. Схожа проблема і у батьків дошкільнят у селі Шепель: деякі дітки тут зараховані до Одерадівського ЗДО № 47, проте доїзд до садочка часто буває ускладнений. Відтак надійшла пропозиція відкрити додаткову групу для дітей у вільному приміщенні колишньої сільської ради Шепель.

Повідомили мешканці Заборольського старостинського округу і про проблему із освітленням певних вулиць та наданням якісної послуги з електропостачання.

Ігор Поліщук уважно ознайомився зі всіма зверненнями та озвученими проблемами і дав доручення підготувати необхідну документацію для ремонту доріг та освітлення. Що стосується земельних питань, то міський голова зазначив, що готується Генеральний план земель Заборольського старостинського округу. Такий документ дозволить стратегічно планувати виділення та приватизацію земельних ділянок та забудову сіл.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: