14:31, 16 Квітня 2021

Радника директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» судитимуть за хабарництво

Волинська обласна прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про зловживання впливом   (ч. 3 ст. 369-2 КК України), вчинене радником директора державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» Волинської ОДА.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Як відомо, 12 лютого працівники УСБУ області викрили його на одержанні від суб’єкта підприємницької діяльності 200 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Слідство вважає, що радник директора держпідприємства висунув вимогу представнику господарського товариства про надання неправомірної вигоди за вплив на посадових осіб підприємства задля підписання ними актів виконаних робіт, а також проведення остаточних розрахунків за роботу.

Невдовзі він постане перед судом.

Зауважимо, що санкцією ч.3 ст. 369-2 КК України за одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: